Αγαπητές και αγαπητοί γονείς, αγαπητές μαθήτριες και αγαπητοί μαθητές της Γ΄ τάξης,

Όσες και όσοι ενδιαφέρεστε να παρακολουθήσετε τα εξεταζόμενα στις πανελλαδικές εξετάσεις ειδικά μαθήματα: 1) Ελεύθερο Σχέδιο, 2) Γραμμικό Σχέδιο, 3) Γαλλικά, 4) Γερμανικά, 5) Ιταλικά, 6) Ισπανικά, 7) Αρμονία, Ακουστική Ικανότητα, Μουσική Αντίληψη/Γνώση, στο πλαίσιο της Ενισχυτικής Διδασκαλίας Ειδικών Μαθημάτων (Ε.Δ.Ε.Μ.) των μαθητών/τριών της Γ΄ τάξης Λυκείου,

παρακαλώ να συμπληρώσετε την συνημμένη υπεύθυνη δήλωση και να μας τη στείλετε ηλεκτρονικά είτε σκαναρισμένη είτε με την ψηφιακή σας υπογραφή χρησιμοποιώντας τη διεύθυνση: https://www.gov.gr/ipiresies/polites-kai-kathemerinoteta/psephiaka-eggrapha-gov-gr/ekdose-upeuthunes-deloses έως τη Δευτέρα 26/9/2022.

Η διδασκαλία γίνεται δωρεάν με εκπαιδευτικούς που προσλαμβάνονται από το Υπουργείο Παιδείας , εκτός ωραρίου λειτουργίας του Σχολείου σε συνεννόηση με τους ενδιαφερόμενους ή τις ενδιαφερόμενες σε αίθουσες του Σχολείου ή μέσω διαδικτύου.

Για περισσότερες πληροφορίες στα τηλέφωνα 22610 29552 / 6938329189 – 6955344199.

Με εκτίμηση.

Χρήστος Δαμιανίδης