Σας ενημερώνουμε ότι ο Αγιασμός θα γίνει τη Δευτέρα, 12/9/2022, στις 8.30 π.μ. Παρακαλούμε για την έγκαιρη προσέλευση του παιδιού σας (το αργότερο στις 8.15). Στη συνέχεια θα δοθούν το ωρολόγιο πρόγραμμα και τα βιβλία σε σακούλα. Καλό είναι να έχουν μαζί τους και δεύτερη ή την τσάντα τους για ορθότερη κατανομή του βάρους.

Η χρήση μάσκας είναι ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΗ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΑΙΟ να τηρούνται σχολαστικά τα πρωτόκολλα ασφάλειας και υγιεινής με τα οποία είμαστε ήδη όλοι εξοικειωμένοι.

ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ & ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ ΣΑΣ ΕΠΙΣΥΝΑΠΤΟΥΜΕ ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΕΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΟΔΗΓΙΩΝ:

Για γονείς
Για μαθητές
Για χρήση μάσκας (ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΑ)
Για υγιεινή των χεριών
Σας επισυνάπτουμε επίσης το μήνυμα της Περιφερειακής Διευθύντριας Εκπαίδευσης Στερεάς Ελλάδας.