ΑΓΑΠΗΤΕΣ & ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΓΟΝΕΙΣ-ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΕΝΗ ΤΗΝ ΣΥΝΗΜΜΕΝΗ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΣ ΥΠΟΨΗ ΤΑ ΚΑΤΩΘΙ:

“…… οι Διευθυντές/ντριες καλούνται να έχουν επικαιροποιημένα στοιχεία
για να ενημερώσουν το ΠΣ myschool αντίστοιχα, θα πρέπει να αποσταλεί άμεσα στους
γονείς/κηδεμόνες των μαθητών/τριών τους (Γ΄ Γυμνασίου, Α΄ Λυκείου, Β΄ Λυκείου)
υπόδειγμα Υπεύθυνης Δήλωσης (επισυνάπτεται), το οποίο θα πρέπει να συμπληρώσει
χειρόγραφα εκείνος/η που ορίζεται κηδεμόνας για τις ανάγκες λειτουργίας της εφαρμογής
e-εγγραφές και εν συνεχεία, να επιστραφεί στην σχολική μονάδα με κάθε πρόσφορο τρόπο”

ΣΥΝΕΠΩΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΤΕ ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΑ ΤΗΝ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΤΕ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ : α) αφού την σκανάρετε να την αποστείλετε ηλεκτρονικά στο email του Σχολείου με τίτλο το ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΞΗ ΤΟΥ, έως 15/6/2021 και ώρα 14.00.

ή β) Να συμπληρώσετε ΔΙΑ ΖΩΣΗΣ την υπεύθυνη δήλωση στο Σχολείο την ΤΡΙΤΗ 15/6/2021 από 8.00 έως 14.00 ακολουθώντας τα πρωτόκολλα υγείας και ασφάλειας για την covid -19.

Συνημμένα:
α) Υπουργική απόφαση