Ε Υ Χ Α Ρ Ι Σ Τ Ι Ε Σ

Προς εταιρεία «ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ Π. ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΟΝΩΣΕΙΣ-ΣΚΑΛΩΣΙΕΣ»:

Με την παρούσα θα θέλαμε να σας εκφράσουμε τις ειλικρινείς μας ευχαριστίες για την παραχώρηση της κινητής σκαλωσιάς καθ’ όλη τη διάρκεια του καλοκαιριού , προκειμένου να πραγματοποιηθεί η ανακαίνιση της εξωτερικής όψης του Σχολείου μας. Η προσφορά σας αυτή ήρθε σε συνέχεια και άλλων ανάλογων ενεργειών σας στο παρελθόν και μας βοήθησε αποφασιστικά να ολοκληρώσουμε αυτό το έργο.

Προς Βιοεφαρμογές Ε.Π.Ε. (Παναγιώτης Περγαντάς):

Ευχαριστούμε για τη δωρεά χρωμάτων & υλικών τα οποία αφορούσαν τη σχολική δραστηριότητα «Οπτική Αρμονία, Αισθητική και Χρώματα» της περσινής σχολικής χρονιάς.

Προς εταιρεία «Αφοί Δ. Λούλου Ε.Π.Ε.»:

Ευχαριστούμε για την συμβολή σας στην δημιουργία του λογότυπου του Σχολείου μας.

Μακάρι αυτή η διάθεση ανιδιοτελούς προσφοράς που δείχνετε προς την Εκπαίδευση να βρει μιμητές. Σας ευχαριστούμε και πάλι ειλικρινά.
Με τιμή

της Σχολικής Μονάδας